חדש טיפול מהפכני לעור
מזו תרפיה

דף הבית >> מעבדות >> כריסטינה
 
כריסטינה היא חברה ברמה בין לאומית, המתבססת על חידושי המדע ומפתחת תכשירים ייחודיים לקוסמטיקאיות וללקוחותיהן בכל העולם. החברה צמחה מתוך חזון של אישה שביקשה לשפר בצורה דרמטית את האיכות של טיפולי העור ללקוחותיה.
מתוך ניסיונה כקוסמטיקאית הבינה כריסטינה זהבי שעל מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר יש לשלב את התכשירים המתקדמים שבהם נהוג להשתמש במכון היופי עם תכשירים לשימוש ביתי, בליווי הדרכה יעילה.
מחלקת המחקר והפיתוח ומחלקת הייצור של חב' כריסטינה נעזרות בצוות מדענים ברמה בין לאומית ומתבססות גם על מחקרים של מכוני המחקר המובילים בעולם. הן מפתחות ומייצרות את סדרות התכשירים המיוחדים לטיפוח העור באמצעות ציוד משוכלל וחדיש. מדי יום
מייצרת החברה
20,000 מוצרים המשווקים בכל העולם. צוות המחקר של כריסטינה מחפש ללא הרף אחר מרכיבים פעילים חדשים ומפתח פתרונות חדשניים שיכולים להעניק את הטיפולים היעילים והבטוחים ביותר שהמדע יכול להציע. החברה אף נוקטת באמצעים לאבטחת איכות, המבטיחים שכל מוצר יעמוד בדרישות הנוקשות של תקני GMP  (תנאי ייצור נאותים) וׁארגוןׁ  ISO -התקינה הבינלאומי), כמו גם בתקני האיכות המחמירים של החברה עצמה. כל מוצר נבדק בקפידה במעבדה ובאופן מעשי על ידי צוות הקוסמטיקאיות של כריסטינה, זאת כדי לוודא שהוא אכן מועיל הן כטיפול במכון והן כטיפול ביתי וכי הוא אכן מקיים את מה שהוא מבטיח.
כל סדרת מוצרים מטפלת בבעיית עור מוגדרת מהיבטים רבים ומתייחסת הן לגורמים והן לתסמינים בכל שכבת עור פגועה. כל בעיית עור מטופלת בעזרת משטר יעיל של טיפולים במכון ובבית, המשלימים זה את זה ומסייעים להגיע לתוצאות הטובות ביותר בטווח הקצר והארוך כאחד.
התוצאות ניכרות לעין וניתנות למדידה. באמצעות רשת הקוסמטיקאיות בעולם כולו המשתמשות במוצרים של חב' כריסטינה, נהנות וממליצות אלפי לקוחות באירופה, באסיה, במזרח התיכון, באפריקה, בדרום אמריקה ובארצות הברית ממוצרי החברה וחוזרות פעם אחר פעם לקבל את הטיפולים. מוצרים ייחודיים אלה נועדו ללוות את הקוסמטיקאיות ולקוחותיהן בימים טובים יותר וגם בימים טובים פחות, כדי למנוע בעיות עור, לטפל בבעיות קיימות ולתחזק את העור כדי שניתן יהיה ליהנות מעור בריא בעל מראה צעיר לאורך זמן.
 

סדרת אנטי-אייג'ינג משקמת בעלת היקף פעילות רחב לעור הבוגר. לנשים בגילאי 54 ומעלה.

סדרת אנטי-אייג'ינג, למיצוק ומתיחה. לנשים בגילאי 25-45.

סדרת טיפוח ואנטי אייג'ינג לזוהר מיידי.סדרת טיפוח ואנטי אייג'ינג לזוהר מיידי.

סדרת תכשירי פילינג טבעיים רבי עוצמה. לחידוש, ריפוי והצערת העור ב-5 ימים.

סדרת תכשירים לתיקון נזקי שמש ויתר-פיגמנטציה

סדרה טיפולית רחבת טווח לעור השמן, אקנטי והפוסט אקנטי.

מוצרים משלימים

סדרת Fresh, המורכבת מתכשירי ניקוי לפנים ולעיניים, שפותחו במיוחד כדי לנקות, לרענן, להרגיע ולהגן על העור. הסבונים מועשרים בתמציות בוטאניות וביולוגיות המסייעות לניקוי מושלם של לכלוך ואיפור ששקעו לעומק הנקבוביות, מבלי לגרום לגירוי. תחליבי הפנים הארומטיים והטיפוליים סופגים את חלקיקי הלכלוך ומביאים אותם לשטח הפנים של העור כך שניתן להסיר אותם בקלות. מי הפנים המרעננים, המבוססים על מרכיבי ניקוי ארומטיים, מסירים את שאריות הלכלוך והאיפור העיקשות מעומק הנקבוביות, ומותירים את העור נקי ורענן למשך שעות. ותרסיסי המים אקטיביים מרעננים, מרגיעים, מלחלחים את העור ומכינים אותו להמשך פעולת הטיפוח.

תכשירי הפילינג של סדרת BioPhyto מבוססים על טהרת החומרים הבוטניים ונועדו לטיפול בעור. הם מכילים שישה סוגי צמחים, שפועלים בו-זמנית כדי להגביר את זרימת הדם, ובאמצעות כך לספק חמצן ומזון ישירות לתאי העור ולסילוק פסולת ורעלים, להדק את הנקבוביות, לרענן את העור, להנשיל בעדינות תאים מתים, לאזן את העור ולהאיץ את תיקון הרקמות. מוצרי BioPhyto, שיש בהם תכונות אנטי-בקטריאליות, מכילים גם פלאוונואידים, פיטוסטרולים וויטמינים לקבלת עור נקי, בריא ומשופר באופן כללי.
סדרה זו של תכשירי לחות להגנה מפני קרני השמש, יעילה ביותר ומכילה מסנני קרינה המבוססים על טריאזין (Triazine). מסנני הקרינה UVA ו-UVB אלה יציבים מאוד בחשיפתם לאור ואינם משנים את הרכבם, כך שיש להם חיי מדף ארוכים יותר באופן משמעותי וטווח הגנה רב יותר מפני קרני השמש. הקרמים המעולים האלה יעילים כפליים בספיגת קרני ה-UV מאשר מסננים רגילים, עם סיכון נמוך ביותר לגירוי. לכל הקרמים יש רמת SPF של לפחות 52, בתוספת למרכיבי לחות איכותיים המועשרים בויטמינים ובנוגדי חמצון.  
הציפו את העור בלחות באיכות גבוהה ובמרקם קליל. באמצעות סדרה ייחודית זו של קרמי לחות רבי עוצמה לפנים ולאזור הצוואר. לעור רגיל, שמן, יבש ומעורב. נוסחה לתיקון סיבי הקולגן והאלסטין משלימה את הפעילות של שמונה גורמי לחות טבעיים ללחלוח העור לאורך זמן .  
 

                              

  

                                                              


לייבסיטי - בניית אתרים