חדש טיפול מהפכני לעור
מזו תרפיה

דף הבית >> מעבדות >> ד"ר רון כדיר
 
 
        מעבדות דר' רון כדיר
 
במעבדות ד'ר כדיר מתמחים בפיתוח וייצור תכשירים חדשניים ומתוחכמים לטיפול בעור. התכשירים מבוססים על מגוון רחב של מרכיבים פעילים מודרניים כמו חומצות פירות, צרמידים, ויטמינים, שמנים אתריים, פפטידים ביו-מימטיים ועוד רבים אחרים.
התכשירים עשירים גם במרכיבים צמחיים כגון: שמן נבט חיטה, שמן רוז היפ, שמן אובליפיחה, שמן קלנדולה, גזר, תמציות צמחים שונות ועוד. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.
החברה מנוהלת ע"י ד'ר רון כדיר שהתמחה בהחדרה עורית של תרופות ואשר לזכותו שנות עבודת מחקר באוניברסיטאות ובתעשיית התרופות בארץ ובחו"ל.                                        
למעבדות ד'ר רון כדיר ישנה מערכת אבטחת איכות מאושרת לפי התקן הבינלאומי.
כל התכשירים המופיעים כאן משווקים באופן בלעדי ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות בלבד.
  

 

מטריקס קאר
 
מרכיבי המטריקס (קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית ועוד)  מיוצרים  על ידי פיברובלסטים (תאי ריקמת חיבור). המטריקס תומך את המבנה התלת מימדי של העור וקריסתו  היא הסיבה הישירה לקמטים ואיבוד האלסטיות בעור.
קבוצה של כ-20 אנזימים הנקראים MMP’S מתמחים בפירוק מרכיבי המטריקס. 
פירוק איטי של מרכיבים אלה הוא חיוני לשם בניה מחודשת של הדרמיס. בעור המתבגר ובמידה רבה גם בהשפעת גורמים סביבתיים (בעיקר קרינת UV ורדיקלים חופשיים) מופר האיזון בין רמת האנזימים האלו לבין המעכבים שלהם והתוצאה היא פעילות יתר של MMP’S ,פירוק מסיבי של מרכיבי המטריקס והתוצאה היא  יצירת קמטים ואובדן האלסטיות של העור.
בסדרת מטריקס קאר המהווה פריצת דרך בקוסמטיקה פעילה, נעשה שימוש במעכבי
MMP’S מוצרי הסידרה מועשרים בחומרים פעילים נוספים לשיקום העור וצמצום קמטים.
מוצרי הסידרה:
קרם לחות MATRIX CARE לעור נורמלי יבש:
קרם בעל מרקם קל ונעים. מכיל מעכבי MMP’S וכן חומרי לחות יעילים כמו חומצה היאלורונית וכן שילוב של מסנני קרינה. התכשיר עומד בתקן האוסטרלי להגנה מפני קרינת UV-A (חוסם מעל ל- 90% מקרינת ה- UV-A ).
קרם מזין MATRIX CARE לעור נורמלי יבש:
קרם בעל מרקם קטיפתי ועשיר. בנוסף למעכבי ה- MMP’S נעשה שימוש גם ב-"דרמקסיל" ((DERMAXYL- פפטיד ביו- מימטי בעל אפקט מוכח בצמצום קמטים. הקרם מכיל גם ויטמין B3 אשר לאחרונה הוכחה פעילותו בחידוש הקולגן בדרמיס, בזירוז הסינתזה של
צרמידים באפידרמיס וסיוע בהפקת האנרגיה בתאים. 

 

פיטוסטרול 40 + סידרת הזנה לעור המתבגר

 הסידרה מבוססת על פיטוסטרולים ואיזופלבונים טבעיים המופקים מסויה ומצמחים אחרים בתהליכים טכנולוגים מתקדמים. לחומרים אלו יש אפקט משקם על העור המתבגר. להשלמת הפעילות המשקמת לעור היבש המתבגר התכשירים עשירים במרכיבים פעילים נוספים כמו: צרמידים, ויטמין E, סקוולן ביזבולול, פנטנול, אלנטואין וחומרי לחות יעילים. המרקמים עשירים ומלטפים.

 

 

 

סידרת ניו- קולגן
 
מיקרו-קולגן היא מולקולת חלבון קטנה שתוכננה במיוחד לזרז את יצירת הקולגן ואת חומר הביניים בדרמיס ועל ידי כך לצמצם
קמטים בעור.
פעילותה של המולקולה נבחנה בניסיונות in-vitro (על ביופסיות עור מבודדות) ובניסיונות in-vivo - בתוך תכשירים קוסמטיים על בני אדם. 
קרם מזיו ניו-קולגן לעור יבש
מכיל מיקרו קולוגן,בתא גלוקן, צרמידים לשיפור המחסום העורי ותכולת הלחות
ועוד חומרים פעילים רבים כמו: פנטנול, סקוולן, אלנטואין ועוד.
קרם לחות ניו-קולגן לעור נורמלי-יבש
SPF-22
הקרם מכיל ריכוז אפקטיבי של "מיקרו-קולגן" וכן חומרי לחות יעילים כמו חומצה
היאלורונית וחומרים פעילים נוספים כמו: פנטנול, ביזבולול ועוד.
ניו- קולגן סרום
התכשיר מכיל ריכוז גבוה של "מיקרו-קולגן" בעל יעילות מוכחת בצמצום קמטים וכן
חומרי לחות יעילים ואלנטואין לחידוש הריקמה.

 

סידרת הידרוקסי רטינול
 
מבוססת על שילוב מרכיבים בעלי יעילות גבוה במיוחד בחידוש העור ושיקומו: חומצות אלפא הידרוקסי ורטינול.
הידרוקסי
חומצות אלפא ובתא הידרוקסי החלו לשמש בתכשירים קוסמטיים בתחילת שנות ה- 90 .
עם השנים הצטברה אינפורמציה רבה לגבי אופן השימוש בהן וישנן תוצאות של מחקרים קלינים המראים כי חומרים אלו משפיעים
באופן ברור על חידוש האפידרמיס ומביאים לצמצום משמעותי בצפיפות ובעומק הקמטים. 
רטינול
לאחרונה גובר השימוש ברטינול בתכשירים קוסמטיים. הסיבה לכך היא שבשנים האחרונות התפרסמו מאמרים מדעיים המצביעים על כך שלרטינול אפקט דומה לזה של חומצה רטינואית ((retinoic acid אך אינו גורם לתופעות הלוואי המאפיינות את השימוש בחומצה רטינואית.
מבחינה קוסמטית הרטינואידים ממתנים את הקמטים על ידי  כך שהם מעבים את האפידרמיס
(בעיקר את השכבה הגרנולרית), כמו כן הרטינואידים משפרים בצורה ניכרת את מצבו של
עור הנפגע מנזקי שמש כולל פיגמנטציות.
 
הסדרה כוללת:
קרם יום לעור יבש, קרם יום לעור שמן ובעייתי SPF-15, קרם לילה פעיל לעור יבש מסכה לעור יבש, מסכה לעור שמן ובעייתי וסרום.

 

 סידרת התה הירוק

תה ירוק מכיל מרכיבים אנטי-אוקסידנטים יעילים במיוחד (פוליפנולים מסוג (catechinsחומרים אילו הוכחו כבעלי פעילות חזקה במיוחד בהגנה על העור מפני נזקי קרינת השמש והתופעות הקשורות בכך. מלבד השימוש במספר סוגים של תמציות תה ירוק
(לשם יעילות אופטימלית), בסידרת התה הירוק נעשה שימוש במספר חומרים ובטכנולוגיות חדישות בתחום הקוסמטיקה המודרנית:  
1. מיקרו-קפסולות ושחרור מושהה הסרום והקרם המזין בסידרה זו מכילים
רטינול וויטמין E בקפסולות מיקרוסקופיות המשחררות את החומרים הפעילים הללו
באופן מבוקר ולאורך זמן.
2. בתא-גלוקן  
חומר טבעי המופק מסוג מיוחד של שמרים הוא אחד החומרים החדישים והמבטיחים ביותר בתחום טיפוח העור. בתא גלוקן מחזק את מערכת ההגנה הטבעית של העור ועל ידי כך מגן מפני שורה ארוכה של תופעות כמו איבוד לחות, חימצון שומנים ועוד.
3.  צרמידים   הצרמידים מהווים כ- 40% מכלל הליפידים (השומנים) בשכבה הקרנית
וישנם 7 סוגים עיקריים. השימוש החיצוני בליפידים הזהים לאילו שבשכבה הקרנית נועד לשפר ולתקן את כושרו של המחסום העורי (skin barrier) למנוע איבוד לחות ולהגן מפני גירויים.
 
בסידרת התה הירוק שבעה מוצרים:
סרום רטינול , קרם מזין רטינול , קרם עיניים, קרם לחות לעור נורמלי יבש SPF-23, מסכה לעור יבש, אל סבון גרגירים, תרחיץ תה ירוק לטיפוח עור הפנים.  

 

 הסידרה הארומטית

סידרת AROMATICA מורכבת משמנים אתרים באיכות גבוה, בריכוזים נכונים ובשילובים מתאימים. ננקטה תשומת לב מיוחדת כדי למנוע אפשרות של גרויי עור (כל תכשירי העיסוי עברו בדיקות דרמטולוגיות) וכן לא נעשה שימוש בשמנים ארומטיים מהדרים כמו ברגמוט למשל העלולים לגרום לתגובות לא רצויות (פיגמנטציות) במקרים של חשיפה לשמש סמוך לזמן השימוש. בנוסף לשמנים הארומטיים
מכילים הג'לים חומרים המחליקים, חומרים מרככים וחומרים מרגיעים (פנטנול וקמומיל).  
מוצרי הסידרה והשמנים הארומטיים שהם מכילים:
ג'ל עיסוי לעור נורמלי יבש מכיל: olibanum, rosewood, lavender, lemongrass
ג'ל עיסוי לעור שמן מכיל: lavender, olibanum, eucalyptus
ג'ל עיסוי לעור רגיש מכיל: ylang ylang, lavender, peppermint
שמן עיסוי המכיל: ylang ylang, lavender, olibanum, lemongrass, bisabolol
 וכן ויטמין E, שמן אבוקדו, שמן נבט חיטה, שמן קלנדולה, סקוולן ועוד.
 

 

EYE EXCLUSIVE
         
הסידרה מיועדת לתת מענה לבעיות ולצרכים המיוחדים של איזור העיניים הרגיש.
קרם עיניים: מכיל "דרמקסיל" (DERMAXYL). חומר זה הוא פפטיד ביו- מימטי חלבון קטן המתוכנן לזרז תהליכי תיקון בריקמה ועל ידי כך לצמצם קמטים. בנוסף לכך התכשיר מכיל צרמידים לשיפור כושרו של האפידרמיס בשמירת לחות, וכן ויטמין E פנטנול. ועל ידי כך
משפרים את זרימת הדם ותורמים להפחתת הנפיחות והבהרת העור באיזור.
ג'ל לאיזור העיניים: ג'ל בעל מרקם עשיר ונעים ותכולה גבוהה של חומרים פעילים: בתא-גלוקן- חומר התומך את המערכת החיסונית של העור ועל ידי כך מעודד תהליכי תיקון בריקמה,"דרמקסיל" , ויטמין C, חומצה היאלורונית, פנטנול, צרמידים וויטמין E – חומרים אפקטיביים ביותר בהגנה על העור ובשמירה על לחותו הטבעית. 
סרום ויטמין C דו פאזי: תכשיר בעל מרקם מיוחד במינו המעניק לעור תחושה קטיפתית עשירה למשך שעות רבות. המערכת הדו פאזית מאפשרת יצירת תכשיר יעיל ויחד עם זאת עדין לעור באופן מיוחד. 
ג'ל מתיחה ומיצוק: תכשיר ייחודי המבוסס על ריכוז גבוה של פולימרים טבעיים (חומצה היאלורונית וחלבוני חיטה)המכסים את העור בשכבת הגנה שקופה שיוצרת אפקט מתיחה למשך שעות רבות. התכשיר מתאים לשימוש בכל איזור הפנים.
ג'ל הבהרה והרגעה: מכיל רכוזים גבוהים של שלוש תמציות צמחים:
Horse chestnut, Butcher’s broom, Ginkgo billoba, 
 
תמציות אלו עשירות בפלבונואידים וספונינים בעלי אפקט משקם על כלי הדם הקפילריים. שיפור קצב הזרימה בקפילרות מתחת העור מסייע להפחתת הנפיחות ולהבהרת העור. ריכוז גבוה של תמצית אלואורה, תמצית פרחי קלנדולה, חומצה היאלורונית ופנטנול תורמים תרומה ניכרת להרגעת העור, ללחותו ולהפחתת הנפיחות באיזור. 

 

 סדרת B3 לעור בעייתי

יותר ויותר מחקרים מראים כי לויטמין B3 אפקטים קוסמטיים מרשימים. אחד היתרונות הבולטים של חומר זה היא יעילותו המוכחת בטיפול בעור בעייתיבכנס האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה (2002) דווח על ניסוי שתוצאותיו הראו כי ויטמין B3 יעיל מאוד בדיכוי הפרשת החלב העורי עובדה זו קשורה להשפעתו המועילה על עור בעייתי. תכשירי הסידרה: תרחיף יבוש + מייק אפ ג'ל טיפולי לעור בעייתי, קרם פנטנול לעור בעייתי מסכה טיפולית לעור בעייתי ואל-סבון לניקוי עמוק. 

 

  

 

 TROPICARE - טרופיקאר

הפירות הטרופיים עשירים בחומרים פעילים רבים כמו ויטמינים, חומרי לחות וחומרים המזינים ומחדשים את העור. תכשירי הסידרה מאופיינים במרקמים ובניחוחות נעימים באופן מיוחד. בנוסף לתמציות הטרופיות, נעשה שימוש במגוון גדול של חומרים פעילים מהשורה הראשונה. התכשירים מכילים את התמציות הטרופיות הבאות: קוקוס, אננס, פסיפלורה, קיווי ואבוקדו.

 
הסידרה כוללת שישה תכשירים:
סרום פירות טרופיים, סרום אובליפיחה, אלסבון גרגירים לפנים, קרם לחות לעור נורמלי יבש, קרם מזין ומסכת לחות והרגעה.  

 

סבו-רליף - קרם לעור עם נטיה לאדמומיות וקילוף

התופעה של אדמומיות וקילוף בעור תוקפת בדרך כלל את אותם  האזורים העשירים בבלוטות חלב: פנים, קרקפת, ואזורים נוספים בגוף. הנגעים הורדרדים נפוצים באיזור הגבותבקצוות העפעפיים, מאחורי האוזניים בצידי האף  וכן בצמוד לקו צמיחת השיער בראש. תסמינים אלו מחמירים לעיתים קרובות כתוצאה ממצבים של מתח נפשי עייפות, שינויי עונות השנה (בחורף ובתחילת האביב), חולי או בריאות כללית ירודה. הדעה המקובלת היום היא שעור סבוראי הוא מצב דלקתי הקשור לסוג של פטריה (שמרים) בשם מלסזיה
(Malassezia) אשר מהווה חלק טבעי מאוכלוסית המיקרואורגניזמים של העור.  פטריה זו אינה ככל הנראה הגורם הישיר של התופעה אלא תורמת לה באופן משמעותי בשילוב עם פקטורים נוספים כמו הפרשה מוגברת של חלב. 
בעור בעל תפקוד נורמלי, הפטריה לא תגרום לתופעה כלשהיא, אבל בבני אדם בעלי
עמידות נמוכה לפטריה, האפידרמיס יפתח תופעה דלקתית וקשקשת.  הפטריה מפרישה אנזימים אשר מפרקים את החלב העורי ומשחררים חומצות שומן מגרות הגורמות לתהליך דלקתי וקשקשת אשר לעיתים  מלווה תחושת גרד.
אין דרך למנוע לחלוטין את הופעת התסמינים הללו, אך על ידי טיפול מתאים ניתן לשפר
במהירות את  מצב הנגעים ולקצר מאוד את משך הופעתם.
סבו-רליף פועל בשלושה מישורים:
- הרגעת העור המגורה

- הפחתה בהפרשת החלב העורי
- מניעה של התפתחות הפטריה
לקרם מרקם קליל והוא נמרח בקלות מבלי להשאיר כל תחושה שומנית.
 
החומרים הפעילים: אבנאנטרמיד(Avenathramide), גם אלואה ורה, פנטנול, גופרית  אורגנית ויטמין 3B (niacinamide), אבץ ופרנזול –  פרנזול הוא חומר הנמצא במגוון רחב של זני צמחים כמו סיגליות, יסמין, ורדים, קמומיל, תה ירוק וצמחים רבים אחרים.
לפרנזול פעילות מעכבת על חידקים ופטריות, תפקידו בתכשיר זה הוא למנוע את
התפתחות הפטריה הקשורה בתופעת האדמומיות והקשקשת בעור.
  

 

ENZYMATIC PEELING - פילינג הידרוקסי אנזימטי
תכשיר זה בצורתו המקסימאלית יכול להכיל עד 15% חומצות אלפא הידרטקסי והוא מיועד אך ורק לשימוש על ידי קוסמטיקאיות מוסמכות. 
בקבוק A : מכיל תערובת יבשה של אנזים עם ויטמין C (חומצה אסקורבית). בצורה זו נשמרים המרכיבים האלו בצורתם הטריה והפעילה לאורך זמן והם יופעלו מיד כאשר מערבבים אותם עם הג'ל המתאים. בקבוק זה הוא בסיס לכל אחת מהאפשרויות השונות של השימוש בתכשיר. 
בקבוק B: הג'ל מכיל חומצות אלפא הידרוקסי (גליקולית ולקטית) בריכוז כולל של 10%. דרגת החומציות היא הנמוכה pH 3.5   בסביבה זו נמצאות החומצות בצורתן הפעילה המאפשרת פעילות יעילה על העור.
בקבוק C : הג'ל אינו מכיל חומצות והוא מיועד להפעלת התכשיר בצורתו הפחות חזקה (תערובת (A+C המבוססת על פעילות אנזינטית וויטמין C. התכשיר מכיל פנטנול להרגעה והגברת הלחות והוא מיועד לסוגי העור הרגישים יותר.
בקבוק D : הג'ל מכיל חומצות אלפא הידרוקסי (גליקולית ולקטית) בריכוז כולל של 15%. דרגת החומציות היא הנמוכה pH 3.5   בסביבה זו נמצאות החומצות בצורתן הפעילה המאפשרת פעילות יעילה על העור. 
 
הוראות שימוש:
אפשרות א' - לקבלת פילינג אנזימטי עם ויטמיןC : לערבב היטב כפית אחת (כ- 5 גרם) אבקה מבקבוק A עם שתי כפיות ג'ל מבקבוק C (כ-10 מ"ל).
אפשרות ב' - לקבלת פילינג הידרוקסי אנזימטי עם ויטמין C: לערבב היטב כפית אחת  (כ- 5 גרם) אבקה מבקבוק A עם שתי כפיות ג'ל מבקבוק B (כ-10 מ"ל).
אפשרות ג' - לקבלת פילינג הידרוקסי אנזימטי (עם ויטמין C ) בדרגה חזקה יותר לערבב היטב כפית אחת (כ- 5 גרם) אבקה מבקבוק A עם שתי כפיות ג'ל מבקבוק D (כ-10 מ"ל).  

 

- סרום
 
מכיל חומר ייחודי לצמצום קמטי הבעה שמקורם בהתכווצות יתר של השרירים באזור המצח וסביב העיניים. פעילות זו מבוססת על פפטיד ביו-מימטי (סוג של חלבון קצר בעל פעילות ביולוגית) הנקרא:  ACETYL HEXAPEPTIDE- 3 
כיצד החומר הפעיל מביא לשחרור השריר ?
שריר מתכווץ כאשר העצב שבסביבתו מפריש חומר
"מפעיל" (אצטיל כולין)  שנקשר לקולטן בשריר.
ההפרשה של החומר המפעיל מהעצב היא תהליך של
"אקסוציטוסיס" – שלפוחיות ממברנליות הנמצאות
בתוך תא העצב ומכילות את החומר המפעיל, מתאחות
עם ממברנת התא ונפתחות החוצה. 
ACETYL HEXAPEPTIDE 3 מפריע לתהליך הנ"ל.
 
התוצאה: פחות אצטיל כולין מופרש מהעצב,  השריר מתרפה וקמטי ההבעה מתמתנים. B-סרום  מכיל גם מרכיבים פעילים נוספים למיצוק העור ומיתון קמטים שאינם קמטי הבעה: בתא גלוקן -מזרז תהליכי שיקום של הריקמה , ממצק את העור ומפחית את עומק
הקמטים. חומצה היאלורונית -חומר לחות יעיל במיוחד. ויטמין E, פנטנול וסקוולן. 

 

 תרסיס שיזוף ללא שמש

DHA הוא סוכר חסר צבע. כאשר הוא בא במגע עם העור הוא  מגיב עםחומצות אמינו בשכבה החיצונית ביותר של העור (השכבה הקרנית) והתוצאה של תגובה זאתהוא גוון שזוף.
בצורת תרסיס התכשיר נוח יותר לשימוש וקליותר למריחה אחידה על העור.    התוצאה הסופית תלויה מאוד באופן השימוש: העור חייב להיות נקי ויבש.            לפני השימוש מומלץ מאוד להשתמש בפילינג גרגירים להרחקת שאריות שלתאים מתים
.
הגוון מתחיל להתהוות תוך שעות ספורות ומגיע לשיא עוצמתו אחרי 24שעות. ניתן לחזור על השימוש לפי הצורך כל 24 שעות על מנת להגיע לגוון הרצוי וכן לשם שימור הגוון.
 

 

TOP COVER          
PROFESSIONAL COLOR COSMETICS   
          סידרת האיפור המקצועי

הסידרה מבוססת על המרכיבים החדישים ביותר והטכנולוגיות המובילות על מנת לתת לכל אחד ואחד מן המוצרים והגוונים אפקט מקסימאלי מבחינת המראה העמידות וקלות השימוש.   

 

  

 

 


לייבסיטי - בניית אתרים